Raków zagra z Garbarnią Kraków

07.09.2018

Raków zagra z Garbarnią Kraków

W niedzielę 9 września RKS Raków rozegra na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie spotkanie z Garbarnią Kraków. Początek meczu o 12:30.

Ostatnie spotkanie 8. kolejki zakończyło się dla Rakowa wygraną 2:0 ze Stomilem Olsztyn. Było to piąte zwycięstwo z rzędu! Dwie bramki dla czerwono-niebieskich zdobył Szymon Lewicki. Raków wciąż pozostaje liderem w klasyfikacji ogólnej z ilością 19 punktów. Tuż za czerwono-niebieskimi uplasowała się Sandencja Nowy Sącz z 15 punktami, trzecie miejsce na tę chwilę przypada Bytovii Bytów, która ma na swoim koncie 14 punktów. Dalej są kolejno Wigry Suwałki, Chojniczanka Chojnice, GKS Tychy, GKS Jastrzębie, Puszcza Niepołomice, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Opole, Stal Mielec, ŁKS Łódź, Chrobry Głogów, Stomil Ols,ztyn, GKS Katowice, Warta Poznań, Bruk-Bet Termalica. Tabelę zamyka Garbarnia Raków, która będzie najbliższym rywalem Rakowa. Właściwie zespół z Częstochowy nie powinien obawiać się tego spotkania. Dokładny adres stadionu, na którym zostanie rozegrany mecz to Kraków-Krowodrza, ul. Władysława Reymonta 20.

  • pn
  • Foto: RKS Raków
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły