Raków zmierzy się z GKS-em Tychy

04.05.2019

Raków zmierzy się z GKS-em Tychy

Raków Częstochowa zagra dziś mecz z GKS-em Tychy w ramach 32. kolejki sezonu 2018/2019. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.

-Choć wydaje się, że obie drużyny mają jasną sytuację w tabeli, to żadna z nich nie może zrezygnować z walki o punkty w pozostałych kolejkach tegorocznych rozgrywek. Celem naszego zespołu jest zakończenie sezonu na pierwszym miejscu i aby być tego pewnym, musimy zdobyć co najmniej cztery punkty w trzech ostatnich spotkaniach. GKS Tychy aktualnie plasuje się na 7. miejscu w tabeli, ale w przypadku wygranej może awansować o dwie lokaty w górę. Zarówno Raków, jak i GKS mają o co grać – informuje klub i zachęca do pojawienia się na meczu.

Foto: Tomasz Kudala

 

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły