Randka z przeznaczeniem

27.01.2017

Randka z przeznaczeniem

Krążek jest trzecim – ale pierwszym solowym – w dorobku artysty. Znajdziemy na nim dziesięć utworów, do których teksty napisali m.in. Małgorzata Iżyńska, Daniel Buchowiecki oraz RobGitarnik. Promuje go singiel o tym samym tytule, co cała płyta. – To popowo- balladowy utwór, który jest odzwierciedleniem prawdy o każdym z nas, prawdy jaką jest dla każdego miłość. Słowa poetki Małgorzaty Iżyńskiej, której teksty zaśpiewali także Anna Wyszkoni, Muniek Staszczyk czy Anna Maria Jopek, idealnie wpisują się w moją kompozycję i aranżację muzyczną – zaznacza Robert Madziarz. Krążek zamyka gitarowy utwór instrumentalny 4G Broken Wings.

Płytę medialnie wspiera kilkanaście stacji radiowych w Polsce, polonijne stacje w Anglii, Irlandii, Szkocji i USA, jak również kilka portali muzycznych. Single zapowiadające płytę gościły na czołowych miejscach radiowych list przebojów w Polsce i na świecie.

Krążek w wersji cyfrowej dostępny jest również we wszystkich serwisach muzycznych. Zainteresowanych odsyłamy na strony:www.facebook.com/RobGitarnikOfficial oraz kanał YouTube: www.youtube.com/user/RobGitarnik

  • kg
  • zdj. kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły