06.12.2017

Razem lepiej

200 uczennic i uczniów szkół podstawowych wzięło udział w miejskiej grze pod hasłem „Razem lepiej”, w ramach Częstochowskich Dni Profilaktyki.

W imprezie, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 7 uczestniczyła młodzież i dzieci ze szkół posiadających Centra Animacji Rekreacyjno-Sportowe. Uczniowie wykonywali zadania sportowe, które były punktowane. Dla każdego uczestnika oraz  szkół, które zajęły najlepsze miejsca przygotowano atrakcyjne nagrody.

– Hasło przewodnie miejskiej gry profilaktycznej „Razem lepiej” miało pokazać uczniom, że otaczanie się pozytywnymi ludźmi, dążenie do wspólnego celu, nastawienie na współpracę, chęć dzielenia się serdecznością i radością, sprawia, że… razem lepiej – tłumaczyli organizatorzy.

Częstochowskie Dni Profilaktyki zorganizował Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Częstochowy oraz Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły