08.11.2017

Razem od 50 lat

Osiem par z terenu gminy Janów zostało odznaczonych Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Wszystkie przeżyły ze sobą ponad 50 lat.

Odznaczenia medalami w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dokonała Joanna Ścigaj, wójt gminy Janów. Dostojnym jubilatom wręczono także pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznego toastu.

Złote Gody obchodzili państwo: Janina i Dionizy Grabarkiewicz, Wiesława i Lucjan Jadczyk, Aleksandra i Ryszard Kuta, Wanda i Bronisław Krawiec, Lucja i Józef Magiera, Lucyna i Chrystian Szydłowscy, Marianna i Stanisław Milka, Elżbieta i Henryk Moskalik.

Było to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla ich rodzin. To przecież 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego, to symbol wierności i miłości rodzinnej, to dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego.

  • kg
  • zdj. UG Janów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły