Reprezentantki straży miejskiej znowu na podium

22.08.2018

Reprezentantki straży miejskiej znowu na podium

Dwie reprezentantki częstochowskiej straży miejskiej brały udział w biegach długodystansowych w Gniazdowie, Kalei i Poraju.

W Gniazdowie odbył się w sobotę III Festiwal Miłośników Koni i Muzyki „Z kopyta”, który był połączony z Międzynarodowym Turniejem Konnym. W ramach imprezy odbył się bieg na dystansie 10 kilometrów. Startowała w nim częstochowska strażniczka miejska Agnieszka Jeż. Reprezentantka straży miejskiej zajęła ponownie stawała na podium. W kategorii open kobiet była trzecia, a w kategorii K20 zajęła 2. miejsce.

Dzień później Agnieszka Jeż startowała w Poraju w imprezie III Zalew Biegaczy. Bieg główny był na dystansie 12,5 kilometra. W Poraju częstochowska strażniczka miejska była bezkonkurencyjna. Wygrała kategorię open kobiet, swoją kategorię wiekową oraz zajęła 1. miejsce w kategorii kobiet w ramach odbywających się Mistrzostw Służb Mundurowych. Było to jej trzecie zwycięstwo z rzędu w kategorii mundurowej. Dzięki wygranej w Poraju Agnieszka Jeż objęła prowadzenie w klasyfikacji generalnej Gran Prix biegów powiatu myszkowskiego.

W miniony weekend na trasę wybiegła też pracownica cywilna częstochowskiej straży miejskiej Katarzyna Kotas, która startowała w Poraju w 3. Zalewie Biegaczy oraz w 8. Pozytywnym Biegu Przełajowym w Kalei. Katarzyna Kotas w Poraju była 17. w kategorii open kobiet, 4. w kategorii służb mundurowych oraz 1. w kategorii K50+. W Kalei reprezentantka częstochowskiej straży miejskiej została sklasyfikowana na 14. pozycji wśród kobiet oraz wygrała swoją kategorię wiekową K50+.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły