Rewanż ze Stalą Gorzów na wyjeździe

07.09.2018

Rewanż ze Stalą Gorzów na wyjeździe

W szóstym biegu doszło do dramatycznie wyglądającej wywrotki Mateja Zagara i to prawdopodobnie wpłynęło na wynik meczu. W ekipie biało-zielonych najlepsi byli Leo Madsen i Michał Gruchalski – obydwoje zapisali przy swoich nazwiskach po 11 punktów. Rewanżowy półfinał będzie o tyle trudniejszy, że ma się odbyć na torze przeciwnika. Obecnie Cash Broker Stal Gorzów znajduje się na drugim miejscu w tabeli z ilością 21 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Betard Sparta Wrocław z 19 punktami. Tyle samo ma na swoim koncie zespół z Częstochowy. Na czele tabeli wciąż pozostaje Fogo Unia Leszno (29 punktów). Spotkanie z Gorzowem rozpocznie się o godzinie 16:30.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły