RKS trenuje w Turcji

08.02.2019

RKS trenuje w Turcji

Piłkarze Rakowa od kilku dni przebywają w Turcji na zgrupowaniu, gdzie pod okiem swojego trenera Marka Papszuna trenują do rundy wiosennej.

Każdy dzień jest szczegółowo zaplanowany. W poniedziałek czerwono-niebiescy trenowali dwukrotnie. Pracowali m.in. nad taktyką, techniką i utrzymaniem przy piłce tak jak i w każdy kolejny dzień, który kończył się obowiązkową regeneracją. Niestety sparing Rakowa z drużyną NŠ Mura został odwołany z przyczyn niezależnych od klubu. -Trwają starania o to, aby nasz zespół rozegrał w piątek mecz kontrolny z innym rywalem – poinformował klub.

Foto: RKS Raków

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły