Rowerowo w Olsztynie

03.08.2017

Rowerowo w Olsztynie

Na rynku w Olsztynie działało Mobilne Centrum Testowe Meridy i Bikeatelier. Zainteresowani testowali  jednoślady zarówno dla mniej zaawansowanych rowerzystów, jak i profesjonalistów w tej dziedzinie. Historyczną atrakcją były animacje, w których główną rolę grały bicykle i monocykle.

Poza tym w ramach w współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Częstochowie, w centrum Olsztyna dodatkowo działało miasteczko ruchu drogowego – bardzo ważny element edukacyjny.

Organizatorami wydarzenia byli: Mobilne Centrum Testowe Meridy i Bikeatelier oraz Gmina Olsztyn, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz Wojewódzki Ośrodek ruchu Drogowego w Częstochowie.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły