Rozbił witrynę sklepową. Groził 29-latce

12.06.2019

Rozbił witrynę sklepową. Groził 29-latce

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 30-letniego mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie szklanej witryny w sklepie. Sprawca odłamkiem szkła zagroził ekspedientce pozbawieniem życia. Napastnik został zatrzymany. Jak się okazało, był również poszukiwany przez sąd…

Chwile grozy przeżyła 29-latka, która została zaatakowana przez mieszkańca Katowic. Rozjuszony mężczyzna wszedł do jednego z myszkowskich sklepów, w którym pracowała. W pewnym momencie uderzył ręką w szklaną witrynę. Wziął do ręki odłamek szkła i groził nim kobiecie. Powiadomieni o fakcie mundurowi, błyskawicznie zjawili się na Placu Dworcowym. Dojeżdżając do miejsca zgłoszonej interwencji,  zauważyli, jak zakrwawiony mężczyzna wchodzi do apteki. Mundurowi weszli za nim. Wyprowadzili 30-latka w kajdankach. Okazało się, że jest pijany. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Gdy już wytrzeźwiał, przyznał się do zarzutów zniszczenia mienia i  gróźb karalnych. Ze względu na to, że mężczyzna był poszukiwany przez sąd, trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zaległy wyrok. Za popełnione przestępstwa dodatkowo grozi mu 5 lat za kratami.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły