Rozbudują ulicę Polną

30.08.2018

Rozbudują ulicę Polną

Została podpisana umowa na rozbudowę ul. Polnej w Kotowicach. Sygnowali ją Magdalena Piątek-Sosnecka w imieniu P.H.U.B. MARMADEX z Myszkowa  oraz burmistrz Żarek Klemens Podlejski. Zadanie zostanie wykonane w tym roku/ Jego wartość to 589 350,39 zł.

– W przetargu wyłoniono P.H.U.B. MARMADEX z Myszkowa. Wystartowało w nim 5 firm – informuje burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

W ramach inwestycji powstanie droga gminna o szerokości 4,5 m ograniczona obustronnie krawężnikiem betonowym, nawierzchnie jezdni z kostki betonowej, na wlocie do DW 792 na długości 20 m od skrzyżowania jezdnia asfaltowa,  zjazdy na drogi gminne, odwodnienie. Zadanie do realizacji w tym roku. Zadanie będzie zrealizowane w tym roku, jest w całości finansowe z budżetu Gminy Żarki.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły