Rozdawali odblaski

01.02.2017

Rozdawali odblaski

W minionym tygodniu przeprowadzono ogólnopolską akcję profilaktyczną “Dzień odblasków”. Policjanci z kłobuckiej drogówki również włączyli się w te działania i patrolując drogi naszego powiatu rozdawali napotkanym pieszym i rowerzystom odblaskowe opaski. To właśnie ta grupa uczestników ruchu drogowego powinna szczególnie dbać o swoje bezpieczeństwo. Pieszy czy rowerzysta potrącony przez samochód ma niewielkie szanse przeżycia. Mundurowi zachęcali obdarowanych odblaskami do ich noszenia, szczególnie w miejscach o ograniczonej widoczności na drogach.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły