Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

17.05.2019

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z myszkowskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 10 maja w Myszkowie. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży alkoholu. Do zdarzenia doszło 10 maja około godziny 18.20 w jednej z placówek handlowych w Myszkowie. Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę personelu, ukradł alkohol i nie płacąc za niego, uciekł ze sklepu. Kamery monitoringu zarejestrowały jego wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy ją rozpoznają ze zdjęć lub były świadkami tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń KPP Myszków pod numerami telefonów 34-315-32-67, 34-315-32-92 lub 112 czynnymi całą dobę.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły