Rzucał kamieniami i kopał w samochody

26.10.2018

Rzucał kamieniami i kopał w samochody

Częstochowscy strażnicy miejscy ujęli 32-letniego mężczyznę, który w rejonie ul. Warszawskiej rzucał kamieniami w jadące samochody oraz kopał po karoserii.

Do strażników miejskich, którzy patrolowali rejon Ronda Trzech Krzyży zgłosił się kierowca opla, który poinformował, że chwile wcześniej jakiś mężczyzna zdewastował mu samochód. Poszkodowany dodał, że sprawca kopał też inne samochody oraz rzucał w nie kamieniami. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Sprawca został zauważony w rejonie ul. Garibaldiego i tam ujęli go strażnicy miejscy. 32-letni mężczyzna został przekazany policjantom z IV Komisariatu Policji.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły