Rzucił kotem o ścianę

01.08.2017

Rzucił kotem o ścianę

Oficer dyżurny z Kłomnic otrzymał informację, z której wynikało, że ktoś uśmiercił kota. Kiedy policjanci udali się na miejsce, ustalili, że pijany 35-latek wrócił tego dnia do domu i wszczął awanturę ze swoją konkubiną. Kiedy podczas kłótni brakło mu argumentów i nie wiedział, co dalej zrobić, chwycił 2-miesięcznego kota i rzucił nim o ścianę. Śledczy ustalili również, że podejrzany wyrzucił następnie martwe już zwierzę w krzaki przed domem. 35-latek został zatrzymany. Badanie wykazało, że miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi, usłyszał zarzuty uśmiercenia zwierzęcia. Grożą mu dwa lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd. Śledczy wyjaśniają szczegóły i okoliczności tego zdarzenia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły