Rzucił pustakiem w kierunku drzwi. Zranił konkubinę

27.11.2018

Rzucił pustakiem w kierunku drzwi. Zranił konkubinę

Myszkowscy policjanci zatrzymali 2-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia, znęcanie się nad konkubiną i uszkodzenie jej ciała. Furiat został zatrzymany. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem i musi opuścić mieszkanie. Grozi mu 5-letni pobyt za kratami.

25-letni furiat przyszedł pod sklep, w którym pracowała jego partnerka. W pewnym momencie rzucił pustakiem w kierunku drzwi. Tuż za nimi stała jego konkubina. Kobieta odniosła obrażenia – z ranami twarzy została przewieziona do szpitala. Młody mężczyzna został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, był pijany. Miał prawie 1.5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Myszkowa ustalili również, że 25-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną od 3 lat. Podczas domowych awantur wpadał w furię, bił, upokarzał, wyzywał, popychał swoją partnerkę. Wreszcie usłyszał zarzuty znęcania się, uszkodzenia ciała i znęcania się nad partnerką oraz uszkodzenia mienia. Decyzją prokuratora 25-letni podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Mężczyznę obowiązuje również zakaz zbliżania się do konkubiny oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły