Sanepid poszukuje pasażerów tramwaju nr 3 i pociągu Intercity

27.11.2021

Sanepid poszukuje pasażerów tramwaju nr 3 i pociągu Intercity

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie prosi o kontakt telefoniczny wszystkie osoby, które podróżowały w środę (24 listopada) tramwajem nr 3 lub w niedzielę (21 listopada) jechały pociągiem pociągiem InterCity „Oleńka” relacji Warszawa Śródmieście-Częstochowa. Poszukiwania mają związek ze stwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pasażerów.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Częstochowie prosi o kontakt telefoniczny wszystkie osoby, które 21 listopada podróżowały pociągiem InterCity „Oleńka” relacji Warszawa Śródmieście-Częstochowa Stradom, godzina odjazdu 20:19.

Kontakt ma na celu przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego w związku ze stwierdzeniem przypadku zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u podróżującego, który zajmował miejsce w wagonie 7 oraz 8. Pociąg odjeżdżał z Warszawy Centralnej o godzinie 20:19. Osoba zakażona opuściła pociąg na stacji w Częstochowie.

Częstochowski sanepid prosi także o kontakt telefoniczny wszystkie osoby, które 24 listopada około godziny 14.30 podróżowały tramwajem linii nr 3 z przystanku przy ul. Jesiennej na ul. Jasnogórską.

Wszyscy pasażerowie, którzy mogli mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem SARS-CoV-2 proszeni są o kontakt z infolinią pod numerem 22 25 00 115.

  • RED
Najnowsze artykuły