Skorzystaj z dofinansowania na nianie

08.02.2017

Skorzystaj z dofinansowania na nianie

Formą wsparcia w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego jest refundacja kosztów zatrudnienia niani dla rodziców powracających do pracy po urlopie macierzyńskim, rodzicielskim lub wychowawczym. Refundacja obejmie aż 85% wszystkich poniesionych kosztów, przy założeniu, iż wyniosą one maksymalnie 4 000 zł. Dofinansowanie można uzyskać na okres 12 miesięcy.

 

W ramach projektu “Aktywni rodzice – szczęśliwe dzieci 2” zaplanowano również utworzenie 10 nowych miejsc w Filii Żłobka Miejskiego “Reksio” przy ul. Sportowej. Wcześniej przeprowadzone tam zostaną prace remontowo-adaptacyjne oraz zakupione wyposażenie – tak, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki. Przyjęcie dzieci do żłobka planowane jest na wrzesień.

Trwa także nabór do bazy niań, do której mogą wpisywać się osoby zainteresowane taką pracą. Będzie prowadzony do momentu ogłoszenia informacji o jego zamknięciu.

Projekt “Aktywni rodzice – szczęśliwe dzieci 2” realizowany będzie do 31 sierpnia 2018 r. Jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Więcej informacji dotyczących naboru w zakresie opieki niań można znaleźć na www.fe.czestochowa.pl/page/5336,aktywni-rodzice—szczesliwe-dzieci-2.html

  • kg
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły