Skra Częstochowa. Ostatni mecz przed przerwą zimową

29.11.2019

W najbliższą sobotę 30 listopada Skra Częstochowa rozegra ostatni mecz przed przerwą zimową. Rywalem podopiecznych Pawła Ściebury będzie drużyna Lech II Poznań. Początek spotkania na stadionie przy ul. Loretańskiej w naszym mieście już o godz. 13:00.

Piłkarze Skry pokonali Garbarnię Kraków w ramach meczu wyjazdowego i nie zwalniają tempa. Po zwycięstwie z Legionovią, dopisali kolejne trzy punkty na swoim koncie. Przed sobotnim meczem z Lechem II Poznań tracą zatem zaledwie punkt do bezpiecznej strefy.

-Bardzo trudno się to oglądało, natomiast za kilka dni nikt nie będzie pamiętał o okolicznościach, a najważniejsze są trzy punkty. Było już za dużo meczów, w których ładnie graliśmy, a nie zdobywaliśmy punktów. Wiedzieliśmy, że musimy uważać na stałe fragmenty gry, byliśmy na tym skoncentrowani – ocenił swoją drużynę po meczu z Legionovią trener Paweł Ściebura. Dzięki tej wygranej Skrzaki wyprzedziły w tabeli Stal Stalową Wolę i zbliżyły się na punkt do Garbarni. -Są duże szanse na to, że przerwę zimową spędzimy poza strefą spadkową. Już teraz zapraszamy kibiców na „Loretę”. Początek meczu z Lechitami (30.11) o godzinie 13.00 – zachęca klub.