Skra Częstochowa zmierzy się z Sandencją Nowy Sącz

27.08.2022

Skra Częstochowa zmierzy się z Sandencją Nowy Sącz

Po porażce w starciu z Wisłą Kraków, Skra Częstochowa walczy dalej. W najbliższą niedzielę 28 sierpnia podejmie Sandencję Nowy Sącz w ramach 8. kolejki Fortuna 1 Ligi. Początek spotkania o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Bełchatowie przy ulicy Sportowej 3 .

– Nasi piłkarze mają za sobą całkiem udany początek sezonu. Obecnie plasują się na 11. miejscu w ligowej tabeli i posiadają pięć „oczek” przewagi nad strefą spadkową. Priorytetem dla zawodników Skry Częstochowa z pewnością pozostaje utrzymanie stosunkowo bezpiecznej odległości od zespołów znajdujących się „pod kreską”, a zatem śmiało można stwierdzić, iż zakładany plan udaje im się skutecznie realizować. Po dwóch zwycięstwach z rzędu (z Podbeskidziem i Zagłębiem Sosnowiec) w miniony weekend nasza drużyna uległa Wiśle Kraków 0:3. W pierwszej połowie gracze Skry Częstochowa zaprezentowali się z dobrej strony i nawiązali równorzędną bramkę z ekipą lidera Fortuna 1 Ligi, lecz druga stracona bramka (na starcie drugiej odsłony) nieco ustawiła mecz i rywale przejęli kontrolę nad zawodami. W związku z tym, możemy założyć, że nasi zawodnicy będą mieli w sobie niemałe pokłady sportowej złości i z pewnością zrobią wszystko, by w niedzielę zdobyć pełną pulę – podsumowuje klub i zaprasza na stadion.

Bilety na niedzielne spotkanie możecie nabyć online poprzez stronę bilety.ks-skra.pl. Wejściówkę normalną możecie kupić w cenie 30 zł, natomiast koszt biletu ulgowego wynosi 20 zł. Istnieje również możliwość zakupu wejściówki w kasie Stadionu Miejskiego w Bełchatowie na godzinę przed rozpoczęciem meczu.

 

fot. Skra Częstochowa

  • mat. pras. opr. pn
Najnowsze artykuły