Skra startuje z nowym projektem

26.10.2018

Skra startuje z nowym projektem

Nowa inicjatywa częstochowskiego klubu sportowego. W czwartek zainaugurowano projekt Skra Business Lounge.

Skra Business Lounge to projekt swoistego rodzaju loży biznesowej, skupionej wokół klub, którego głównym zadaniem jest moderowanie i budowanie relacji między lokalnymi przedsiębiorcami, a jednocześnie partnerami i sponsorami Klubu Sportowego Skra Częstochowa. W ramach inicjatywy odbywać się będą spotkania otwarte i zamknięte. Te pierwsze zorganizowane zostaną w styczniu i czerwcu i będzie mógł wziąć udział każdy. W drugich z kolei – które zaplanowano w lutym, maju, sierpniu i listopadzie – uczestniczyć będą osoby, które otrzymały zaproszenia.

 

Aktualnie Klub Sportowy Skra Częstochowa prowadzi drużynę seniorów piłki nożnej mężczyzn na poziomie centralnym Polskiego Związku Piłki Nożnej, Szkołę Mistrzostwa Sportowego, blisko dwadzieścia drużyn młodzieżowych, trzy oddziały Akademii

Przedszkolaka oraz pięć oddziałów Osiedlowej Akademii Skry. Łącznie z herbem Skry Częstochowa trenuję ponad tysiąc dzieci.

Dodatkowo Klub został zaproszony do prowadzenia stałych zajęć w blisko dwudziestu częstochowskich przedszkolach.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły