Skra zmierzy się z Górnikiem Łęczna

16.11.2018

Skra zmierzy się z Górnikiem Łęczna

W ramach 19. kolejki II ligi Skra zmierzy się z Górnikiem Łęczna na stadionie przy ul. Loretańskiej w sobotę 17 listopada. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 13:30.

Skra w poprzednim meczu zremisowała 0:0 z Radomiakiem Radom. Ostatnie cztery mecze nie przyniósł drużynie z Częstochowy z żadnej porażki, ale jednocześnie nie zyskała ona ani jednej bramki. Najbliższe mecze – zostało ich trzy – zostaną rozegrane w Częstochowie. Obecnie Skrzaki znajdują się na 11 miejscu w tabeli. Cztery punkty dzielą ich od zespół ze strefy spadkowej. Jeżeli wygrają najbliższy mecz, z pewnością uzyskają jeszcze większą przewagę.

 

Foto: Skra Częstochowa

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły