Skra zmierzy się z Ruchem

23.11.2018

Skra zmierzy się z Ruchem

Skra Częstochowa zmierzy się w najbliższą sobotę z Ruchem Chorzów w Częstochowie. Pierwszy gwizdek na boisku przy ul. Loretańskiej wybrzmi o godzinie 13:00.

-Ruch Chorzów, piłkarska potęga sprzed lat, 14-krotny mistrz Polski przyjedzie w sobotę do Częstochowy na mecz ze Skrą o II-ligowe punkty. To będzie kolejne, wyjątkowe wydarzenie w historii naszego klubu – przyznaje Skra Częstochowa. W pojedynku trzeciej kolejki Skra przegrała z Ruchem 0:4. Kolejne spotkanie z zespołem z Chorzowa będzie więc szansą na rewanż. W poprzednim meczu Skrzaki zremisowały z Górnikiem Łęczna 0:0 i obecnie znajduje się na 11 miejscu w tabeli z ilością 22 punktów. Sobotni rywal częstochowian ma jedynie 2 punkty przewagi i znajduje się na miejscu 9. Ruch Chorzów jest więc w zasięgu Skry, a pojedynek zapowiada się niezwykle emocjonująco.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły