Śląska Liga Kick-boxingu

07.12.2018

Śląska Liga Kick-boxingu

W Śląskiej Lidze Kick-boxingu udział wzięli wychowankowie Klubu Sportów Walki START z Częstochowy, uzyskując świetne wyniki.

Dwa srebrne medale w formułach light-contact do 63 kg i point-fighting do 69 kg zdobył Daniel Orlikowski. Pierwsze miejsce w light-contact do 63 kg i drugie w kick-light do 63 kg zdobył Konrad Gibki. Z kolei Jacek Kowalczyk zwyciężył w formule kick-light do 79 kg, a trzecie miejsce zajął w light-contact do 79 kg. Daniel i Konrad startowali w grupie juniorów, a Jacek w seniorach. Dodatkowo Konrad wystartował w obu formułach w wyższej kategorii wagowej – do 63 kg, a nie w swojej do 57 kg. W kategorii wyższej wystartował także Daniel w formule point-fighting – poinformował trener Dariusz Pleśniak.

 

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły