Śmiertelny wypadek motocyklisty

07.04.2019

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w betonowy przepust. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu – poinformowała rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Kierującym był dwudziestoletni mężczyzna, mieszkaniec powiatu Myszkowskiego.

Wypadek miał miejsce w Poczesnej na wysokości stacji Orlen w kierunku Warszawy. Ruch drogowy pozostał drożny. Dziś na Jasnej Górze odbywa się Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Zauważyć można wzmożony ruch na drogach, dlatego warto zachować szczególną ostrożność.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły