Śmiertelny wypadek w Żarkach

07.02.2019

Śmiertelny wypadek w Żarkach

Myszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku drogowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów, kierowca opla corsy trafił do szpitala. Niestety pomimo wysiłku lekarzy, mężczyzny nie udało się uratować.
Do wypadku doszło na ulicy Koziegłowskiej w Żarkach. Z ustaleń wynika, że kierujący oplem corsą, jadąc w kierunku Koziegłów, na skutek nieprawidłowo wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu, zderzył się z prawidłowo jadącym w przeciwnym kierunku citroenem berlingo. 64-letni kierowca opla z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Niestety na skutek odniesionych obrażeń, po kilku godzinach zmarł w szpitalu. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają myszkowscy śledczy.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły