Speedway Grand Prix. Srebro dla Leona Madsena

11.10.2019

Speedway Grand Prix. Srebro dla Leona Madsena

Żużlowiec forBET Włókniarza – Leon Madsen w minioną sobotę 5 października podczas Speedway Grand Prix w Toruniu wywalczył srebrny medal. Tytuł najlepszego zawodnika na świecie zdobył reprezentant Polski Bartosz Zmarzlik.

Trzecie miejsce zajął Emil Sajfudtinow. Wśród żużlowców, którzy brali udział w zmaganiach byli również pozostali zawodnicy częstochowskich Lwów – Fredrik Lindgren, Matej Zagar, a także Adrian Miedziński. Szwed uzyskał w Toruniu 7 punktów i w ostatniej rundzie Speedway Grand Prix był ósmy. W klasyfikacji generalnej zajął natomiast wysokie czwarte miejsce. Natomiast Matej Zagar, który zajął tego dnia piętnaste miejsce, zdobywając 4 punkty, tegoroczne zmagania ukończył na miejscu dziewiątym. Adrian Miedziński startował z dziką kartą, wziął udział w pięciu biegach i zdobył 6 punktów.

  • Paula Nogaj
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły