Sportowe sukcesy częstochowskiej policjantki. Agnieszka Jeż z trzema złotymi medalami

02.10.2022

Sierżant Agnieszka Jeż jest policjantką z Komisariatu V Policji w Częstochowie. W ubiegłym tygodniu wystartowała w 44. Biegu Jesiennym im. red. Tomasza Hopfera, podczas którego wywalczyła aż trzy złote medale.

Częstochowska policjantka dwukrotnie stanęła na linii startu w 44. Biegu Jesiennym imienia redaktora Tomasza Hopfera w Parzymiechach. W biegu Służb Mundurowych pokonała dystans ponad 2 kilometrów najszybciej i pierwsza przebiegła linię mety, zdobywając I miejsce w kategorii „Kobiety” i I miejsce w kategorii „Policja”. W biegu głównym na 10 kilometrów w swojej kategorii wiekowej nie miała sobie równych i znów stanęła na podium ze złotym pucharem w ręku.