Spotkaj się z drużyną Rakowa

21.02.2019

Spotkaj się z drużyną Rakowa

Dwutygodniowe zgrupowanie piłkarzy Rakowa w Turcji dobiegło końca, a wielkimi krokami zbliża się runda wiosenna sezonu 2018/2019 w ramach rozgrywek Fortuny 1 Ligi. W najbliższy piątek 22 lutego kibice będą mieli możliwość spotkać się z piłkarzami i sztabem szkoleniowym Rakowa przed jej rozpoczęciem.

-To doskonała okazja do uzupełnienia swojej kolekcji autografów, zrobienia wspólnych zdjęć z naszą drużyną i trenerami, a także do okazania wsparcia zespołowi przed pierwszym meczem rundy wiosennej sezonu 2018/2019. Czekamy na Was w Galerii Jurajskiej. Bądźcie z nami – zachęca klub. Spotkanie zaplanowano w najbliższy piątek o godz. 18:00.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły