Spotkanie literackie poświęcone Władysławowi Sebyle

25.09.2018

Spotkanie literackie poświęcone Władysławowi Sebyle

Twórczość poety Władysława Sebyły będzie tematem spotkania literackiego w Regionalnym Ośrodku Kultury 28 września. Spotkaniu towarzyszyć będzie koncert w wykonaniu ZSM im. Marcina Józefa Żebrowskiego.

Organizatorami są Regionalny Ośrodek Kultury  oraz Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie. W wydarzeniu wezmą udział autorzy tekstów zamieszczonych w zbiorze Władysław Sebyła. Lektury pod redakcją Joanny Kisiel i Elżbiety Wróbel.  Wstęp na spotkanie jest wolny, a rozpocznie się ono o godz. 17:00.

 

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły