Spotkanie noworoczne

18.01.2017

Spotkanie noworoczne

Organizatorami uroczystości byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie oraz Urząd Gminy w Mstowie. Natomiast fundatorem paczek dla dzieci był Wójt gminy Mstów, Tomasz Gęsiarz.
Na spotkanie licznie przybyli przedstawiciele samorządu i zaproszeni goście. Uroczystość uświetniły pięknymi jasełkami uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaskrowie.
Najbardziej oczekiwanym przez dzieci punktem imprezy niewątpliwie było obdarowanie paczkami ze słodkościami oraz poczęstunek. – W szczególności dziękuję Państwu Gabrieli i Mieczysławowi Mielczarek za udostępnienie swojego lokalu i przygotowanie poczęstunku, gronu pedagogicznemu z Jaskrowa za przygotowanie dzieci przedstawiających jasełka, dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Małusach Wielkich za podarunki i słodkości podarowane do paczek – powiedziała Maria Kalota, Kierownik GOPS w Mstowie.
  • kg
  • zdj. UG Mstów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły