Spowodował dwie kolizje w ciągu kilku minut

01.08.2018

Spowodował dwie kolizje w ciągu kilku minut

Kierowca forda najechał na zaparkowanego opla i uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę później, doprowadził do kolejnej kolizji. Tym razem jednak został zatrzymany przez myszkowskich policjantów.

Do zdarzenia doszło na ul. Modrzejowskiej w Myszkowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fordem mondeo podczas wykonywania manewru cofania, najechał na zaparkowanego opla, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście świadkowie zapamiętali jego numery rejestracyjne. W czasie obsługi tego zdarzenia, stróże prawa otrzymali kolejne zgłoszenie. Tym razem kierowca forda mondeo spowodował kolizję na ulicy 8 Marca w Myszkowie. Mundurowi szybko skojarzyli, że może to być ten sam pojazd, który uciekł z miejsca poprzedniej kolizji. Ich przeczucie potwierdziło się. Sprawcą obu zdarzeń był 32-latek. Policjanci poddali go badaniu na zawartość alkoholu w organizmie i środków podobnie działających. Wynik był negatywny. Dokładne przyczyny i okoliczności pierwszej kolizji wyjaśniają myszkowscy śledczy. Natomiast za spowodowanie drugiego zdarzenia drogowego, 32-latek został ukarany mandatem karnym.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły