Spowodował kolizję i odjechał. Nie uciekł jednak daleko

05.11.2018

Spowodował kolizję i odjechał. Nie uciekł jednak daleko

Nie uniknął odpowiedzialności kierowca samochodu ciężarowego, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany powiadomił o zdarzeniu lublinieckich policjantów, a ci natychmiast ruszyli w ślad za sprawcą. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy miasta w rejonie Kokotka. Z dyżurnym lublinieckiej komendy skontaktował się kierowca ciężarowego mana, który poinformował kolizji. W prowadzony przez niego pojazd uderzyło ciężarowe renault. – Z relacji zgłaszającego wynikało, że kierowca renault w trakcie manewru wyprzedzania zahaczył pojazd powodując uszkodzenia, a następnie nie zatrzymując się, kontynuował jazdę w kierunku Lublińca – relacjonuje asp. sztab. Iwona Ochman, oficer prasowy lublinieckich policjantów. W ciągu kilku minut mundurowi namierzyli pojazd sprawcy zajścia w rejonie ulicy Paderewskiego. Przeprowadzona kontrola drogowa zakończyła się mandatem karnym.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły