Spowodował wypadek i uciekł. Trwają poszukiwania!

23.04.2018

Spowodował wypadek i uciekł. Trwają poszukiwania!

Na drodze nr 912 (Świerklaniec – Żyglin) doszło do wypadku, w wyniku którego ucierpiał jeden z członków częstochowskiego stowarzyszenia “Klasyki naszą pasją”. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – fiat 126p, srebrny mercedes i czarne audi. Sprawca zdarzenia – kierowca czarnego audi – uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania!

Do zdarzenia doszło w sobotę (21.04.).  W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – Fiat 126p, srebrny mercedes na żółtych tablicach rejestracyjnych i czarne audi kombi. Ucierpiał członek częstochowskiego stowarzyszenia “Klasyki naszą pasją” siedzący za kierownicą malucha. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – trafił na oddział chirurgii w Częstochowie. Sprawca wypadku – kierowca czarnego audi – uciekł z miejsca wypadku prawdopodobnie w kierunku Świerklańca (było to około godziny 15.00). Trwają jego poszukiwania! O pomoc proszeni są również świadkowie zdarzenia. Wszystkie informacje można przekazać najbliższej jednostce policji lub zgłosić się do stowarzyszenia “Klasyki naszą pasją”.

  • kg
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły