20.11.2017

Spowodował wypadek i uciekł

Śledczy z Wydziału Kryminalnego KPP w Kłobucku poszukują świadków lub osób posiadających informację na temat wypadku z udziałem 63-letniego rowerzysty, do którego doszło 9 listopada. Sprawca, poruszający się prawdopodobnie pojazdem marki chevrolet cruze koloru jasnego, potrącił rowerzystę, nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.
Do zdarzenia doszło 9 listopada, około godziny 14.05 na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada i Harcerskiej w Kłobucku. Z ustaleń policjantów wynika, że jadący ul. 11-go Listopada, kierujący samochodem osobowym, wykonując manewr skrętu w lewo w ul. Harcerską, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Łobodna, 63-letniemu rowerzyście. Po zdarzeniu kierowca samochodu nie zatrzymał się i odjechał w kierunku ul. Rómmla. Rowerzysta z obrażeniami ciała trafił do częstochowskiego szpitala.

Sprawca poruszał się prawdopodobnie pojazdem marki chevrolet cruze koloru jasnego (srebrny lub biały).

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji. Policja zapewnia anonimowość.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły