Sprawdź się na górze Kamieńsk!

22.12.2018

Sprawdź się na górze Kamieńsk!

Ruszyły zapisy na czwartą edycję zimowego biegu na Górze Kamieńsk. Wydarzenie zaplanowano na 27 stycznia.
Trail Kamieńsk rozegrany zostanie na dwóch dystansach: 6 km i 30 km.

Trail Kamieńsk to dla jednych wyzwanie, dla drugich sposób na przygotowanie się do startów wiosennych, a dla innych motywacja do cięższych treningów w okresie zimowym. Z roku na rok wydarzenie przyciąga coraz większą liczbę biegaczy z wielu regionów Polski. – Sprawdziła się formuła z dwoma dystansami, wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie w kolejnej edycji czy to letniej czy zimowej co nas bardzo cieszy – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk. – Co roku staramy się też systematycznie zwiększać limit uczestników, żeby jak najwięcej osób mogło sprawdzić się na Górze Kamieńsk – dodaje. W 4. Trail Kamieńsk obowiązuje limit – odpowiednio 250 osób na 30 km i 150 osób na dystansie 6 km.

Organizatorem zawodów jest stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk i Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl. To właśnie za pośrednictwem strony można się zapisać

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły