Staranował latarnie przy Kordeckiego

16.11.2018

Staranował latarnie przy Kordeckiego

Kierowca ciężarowego mana stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i staranował przydrożne latarnie. Do zdarzenia doszło na ulicy Kordeckiego w Częstochowie. Mężczyzna został zabrany do szpitala, jednak po opatrzeniu okazało się, że nie musi być hospitalizowany.  Na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby, które muszą usunąć przewrócony pojazd.

Do zdarzenia doszło w piątek (16.11.) tuż przed godziną 7.00. Z relacji świadków wynika, że około 35-letni kierowca albo zasnął za kierownicą, albo zasłabł. – Prawdopodobnie doznał urazu głowy, bo po wyjściu z pojazdu całą twarz miał zakrwawioną – relacjonują. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Jego życiu nie zagrażało jednak niebezpieczeństwo i po opatrzeniu został wypuszczony. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby, które muszą usunąć przewrócony pojazd. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnią policjanci.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły