Stary Broniszew: wypadek śmiertelny

26.09.2018

Stary Broniszew: wypadek śmiertelny

Częstochowscy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w nocy w miejscowości Stare Broniszewo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni mężczyzna zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca zmarł w szpitalu. W związku ze złymi warunkami drogowymi policjanci apelują o ostrożność.

Do wypadku doszło o godzinie 1.15 w Starym Broniszewie. 24-letni mieszkaniec gminy Mykanów, kierujący fordem mondeo zjechał z głównej drogi i uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami całego ciała został przewieziony do częstochowskiego szpitala. Pomimo starań lekarzy mężczyzna zmarł. Przyczyna wypadku nie jest znana, śledczy wraz z prokuratorem będą prowadzić śledztwo mające na celu wyjaśnienie tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują o wzmożoną ostrożność na drodze. Warunki pogodowe są bardzo zmienne i zarazem niebezpieczne zarówno dla kierowców, pieszych i rowerzystów. Pamiętajmy o tym, aby zawsze mieć na uwadze własne i cudze bezpieczeństwo.

 

  • Karolina Włodek
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły