Stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do “czołówki”

18.12.2018

Stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do “czołówki”

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło w miejscowości Panoszów. 30-letni kierowca BMW najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nissanem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (16.12.) około godziny 11.05 na ulicy Leśnej. Za kierownicą BMW siedział 30-letni mieszkaniec powiatu kłobuckiego. Mężczyzna na śliskiej nawierzchni najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym nissanem, za kierownicą którego siedział 75-letni mieszkaniec Chorzowa. Starszy mężczyzna i jego pasażerka zostali przetransportowani do szpitala przez Zespół Pogotowia Ratunkowego.

  • Katarzyna Gwara
  • zdj. KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły