Stracił panowanie nad quadem i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji

30.05.2022

Stracił panowanie nad quadem i uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji

Poważnie wyglądające zdarzenie w Parzymiechach. 68-latek stracił panowanie nad quadem, po czym zjechał na pobocze, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania.

Do zdarzenia doszło na ul. Zagórze w Parzymiechach. Z przekazanej informacji wynikało, że prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca quada wjechał w betonowy płot. Na miejsce skierowano mundurowych z kłobuckiej drogówki, którzy wstępnie ustalili, że 68-letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Lipie, stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na pobocze, a następnie uderzył w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Mężczyzna z miejsca zdarzenia został zabrany do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania.

Z uwagi na obrażenia ciała uniemożliwiające przeprowadzenie badania stanu trzeźwości analizatorem wydechu, od mężczyzny pobrano krew, która zostanie poddana analizie na etapie prowadzonego postępowania. Jeśli okaże się, że mężczyzna prowadził pojazd mechaniczny w stanie nietrzeźwości, będzie musiał liczyć się z zarzutami karnymi i surowymi konsekwencjami swojego zachowania.

Na szczęście krótko po zdarzeniu 68-latek opuścił placówkę medyczną, gdyż nie wymagał hospitalizacji.

  • kg
Najnowsze artykuły