06.12.2017

Stracił panowie nad pojazdem i dachował

Policjanci z Kłobucka zajmują się wyjaśnieniem zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Sportowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń mundurowych z drogówki wynika, że 23-letni kierowca bmw na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiała 21-letnia pasażerka, która trafiła do częstochowskiego szpitala.

Kłobuccy policjanci prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w poniedziałek, kilka minut po godzinie 11.00 na ul. Sportowej w Borowem (gmina Wręczyca Wielka). Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że jadący w kierunku Bieżenia 23-letni kierowca bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym dachował do przydrożnego rowu. Kierowca był trzeźwy. W zdarzeniu ucierpiała 21-letnia pasażerka, która trafiła do częstochowskiego szpitala. Na szczęście młoda kobieta nie doznała poważnych obrażeń ciała.

Po raz kolejny zwracamy szczególną uwagę na konieczność dostosowanie prędkości do warunków drogowych oraz zachowania koncentracji na jeździe. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

  • kg
  • zdj. KPP Kłobuck
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły