Straciła 10 tysięcy złotych!

05.10.2018

Straciła 10 tysięcy złotych!

Kolejna ofiara oszusta. 82-letnia częstochowianka straciła 10 tysięcy złotych. Kobieta uwierzyła, że w ten sposób pomoże uniknąć synowi pójścia do więzienia.

Jak ustalili śledczy, do 82-letniej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za jej syna i oświadczył, że spowodował wypadek. Poszkodowane miały być cztery osoby. Aby nie pójść do wiezienia, miał wpłacić odszkodowanie rannym. Całość historii uwiarygodniała rozmowa z podszywającym się pod policjanta oszustem. Pokrzywdzona przekazała tak zwanemu odbierakowi 10 tys. zł. Niestety 82-latka skontaktowała się z rodziną dopiero po całej „akcji” i wtedy okazało się, że padła ofiarą przestępców.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły