Sukces Wesołych Nutek

18.01.2017

Sukces Wesołych Nutek

Podczas konkursu komisja w składzie: Krystyna Koziołek – reżyser teatralny, Urszula Kotowicz – Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Ewelina Mędrala – Młyńska – etnograf, Małgorzata Chebel – plastyk, obejrzała 37 przedstawień jasełkowych.
Zespół z Olsztyna zaprezentował inscenizację “Bóg się rodzi”. Przypadła ona do gustu oceniającym i pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca. Komisja przyznała również nagrody indywidualne, wśród nich nagrodę dla Michała Wilka z Olsztyna za rewelacyjną narracji.
W skład zespołu reprezentującego Olsztyn weszło 34 dzieci. Wszystkie przygotowywały panie: Iwona Wilk- Karaśkiewicz, Edyta Hadryś , Anita Kapica i akompaniatorka Teresa Ptak.
  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły