Sukcesy w Czeladzi

08.08.2017

Sukcesy w Czeladzi

Medalowe sukcesy rozpoczęła NIKOLA TREŚCIŃSKA zajmując drugie miejsce w biegu na dystansie 100 m. W kolejnym biegu na dystansie 400 m. drugie miejsce zajęła JULIA TREŚCIŃSKA, a MICHALINA KITA zajęła czwarte miejsce.Na dystansie 800 m. NATALIA KOLEK wywalczyła drugie miejsce.

Rywalizację w nordic walking na dystansie 5 km. wygrała w klasyfikacji open IRENA PĘKALA. W kategorii młodzieżowej wygrała JULIA GAŁĄZKA przed JULIĄ TREŚCIŃSKĄ i NATALIĄ KOLEK. Sukcesem zakończyła swój na występ JOANNA ĆWIAKOWSKA zajmując trzecie miejsce w swojej kategorii. Bardzo udany występ zanotował KACPER MIZGAŁA zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji open, a na trzeciej pozycji uplasował się ADAM KOLEK. W kategorii młodzieżowej drugie miejsce wywalczył MIŁOSZ KITA.

  • kg
  • zdj. UG Janów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły