30.01.2018

Świadkowie wypadku poszukiwani!

Lublinieccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Lubecku. Kierująca volkswagenem – prawdopodobnie chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem – dachowała w przydrożnym rowie. Mundurowi proszą o kontakt świadków wypadku lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia tel. 34/35 32 255.

Do wypadku doszło w poniedziałek (29.01.), kilka minut po północy w Lubecku. Kierująca volkswagenem touranem, jadąc w kierunku Lipia Śląskiego, zjechała na pobocze, a następnie dachowała w przydrożnym rowie. Obrażeń ciała doznali 32-letnia kierująca oraz pasażer. Ranni zostali przetransportowani do szpitala. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kobieta wykonała manewr chcąc uniknąć zderzenia z jadącym jej pasem, ale z przeciwnego kierunku, samochodem ciężarowym. Policjanci proszą o kontakt świadków lub osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego zdarzenia tel. 34/35 32 255 lub 997.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły