Świąteczna ciężarówka ponownie w Częstochowie?

16.11.2018

Świąteczna ciężarówka ponownie w Częstochowie?

Już po raz czwarty świąteczne ciężarówki Coca-Coli wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich pojazdów, odwiedzi czternaście wcześniej uzgodnionych miast. Wzorem ubiegłorocznej edycji i w tym roku Coca-Cola daje możliwość wybrania piętnastego.

Od wielu lat stanowią silnie rozpoznawalny atrybut okresu przedświątecznego. Co więcej, społecznie pożądany. Kiedy kilka lat temu Coca-Cola emitowała reklamy bez ich udziału, konsumenci wnioskowali o przywrócenie ich jako swoistej wizytówki świąt. Oto kultowe, czerwone ciężarówki Coca-Cola. W pierwszych dniach grudnia po raz 4 znów wyruszą w ogólnopolską trasę. Wzorem ubiegłorocznej edycji i w roku ubiegłym Coca-Cola daje możliwość wybrania piętnastego miasta, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wystarczy do 19 listopada za pośrednictwem profilu Coca-Cola na Facebooku wskazać miasto, do którego chcemy zaprosić ciężarówkę. Do finału zakwalifikuje się 5 lokalizacji, które następnie (23 listopada) będą walczyć o głosy w rozgrywce finałowej. Wydarzenie w dodatkowym piętnastym mieście zaplanowano na 20 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy przyjaciół i całe rodziny. Będzie można m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą prowadzić gry, konkursy i zabawy z nagrodami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły