Świętuj Sylwester online – wesprzyj częstochowski OKF

31.12.2020

Świętuj Sylwester online – wesprzyj częstochowski OKF

Jeśli chcesz spędzić Sylwester, oglądając niesztampowe produkcje, możesz to zrobić, zasilając jednocześnie kasę kina OKF “Iluzja”. Wystarczy, że wybierzesz coś z platformy Stowarzyszenia Kin Studyjnych, gdzie kiepskie filmy nie trafiają.

-Mojeekino.pl to nietuzinkowy serwis z bogatym katalogiem filmów arthousowych – niekomercyjnych, poszukujących, przecierających nowe szlaki, egzotycznych, niedostępnych w multipleksach czy na wielkich portalach VOD. Wybierając mojeekino.pl, przy okazji każdego seansu mamy możliwość finansowego wsparcia jednego z ponad 40 kin studyjnych obecnych na platformie – w tym częstochowskiego OKF ,,Iluzja”. W Sylwestra na kinomanki i kinomanów na mojeekino.pl czeka maraton filmowy pod egidą dystrybutorów gwarantujących wysoką jakość kinowych wrażeń – wyjaśnia Urząd Miasta Częstochowy, zachęcając do wspierania OKF-u.

Proponowane filmy będzie można obejrzeć w ramach składających się z 3 tytułów pakietów lub pojedynczo – kupując bilet jednorazowy. Więcej szczegółów w specjalnej zakładce na platformie. Możemy ją znaleźć wchodząc na stronę http://www.okf.czest.pl lub bezpośrednio na http://mojeekino.pl Filmy można oglądać na komputerze, tablecie albo telefonie. Logowanie jest banalnie proste – można to zrobić choćby poprzez konto na Facebooku. Wybieramy interesujący nas film (dostępne są zwiastuny), potem wybieramy kino, które chcielibyśmy wesprzeć naszą ,,wejściówką” i płacimy online…

Ośrodek Kultury Filmowej ,,Iluzja” będzie bardzo wdzięczny wszystkim widzkom i widzom za wspieranie właśnie jego poprzez seanse na mojeekino.pl. Mojeekino.pl to znakomite filmy także na co dzień – trafiają tam tytuły m.in. z festiwali ,,Nowe Horyzonty”, ,,Watch Docs”, festiwalu kina rosyjskiego ,,Sputnik” czy kina afrykańskiego ,,AfryKamera”.

  • pn
Najnowsze artykuły