Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

22.09.2018

Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

Oficjalne otwarcie boiska odbyło się w miniony piątek. Szkoła Podstawowa nr 29 przy ul. św. Rocha jest teraz jedną z ponad 40 placówek, które mogą pochwalić się podobnym obiektem.

Boisko, mierzące 24,1m na 44m, wyposażone zostało w sztuczną nawierzchnię poliuretynową EPDM. Ponadto zadbano o bramki, siatki i kosze. -Na jednej płycie kolorowe linie wyznaczają: boisko do piłki ręcznej, 2 boiska do koszykówki, 2 boiska do siatkówki, a także boisko do tenisa ziemnego. Całość otaczają piłkochwyty o wys. 8 m oraz ogrodzenie o wys. 4 m. Wzdłuż boiska jest nowy, pokryty kostką brukową chodnik. Zamontowano także nowe oświetlenie i 4 ławki – możemy przeczytać w komunikacie udostępnionym na stronie Urzędu Miasta.

źródło i zdjęcie: UM Częstochowy

Za inwestycję odpowiedzialna była firma Bellsport z Bytomia, która wygrała przetarg na wybudowanie boiska. Koszt realizacji zadania, wliczając w to projekt i nadzór wyniósł nieco ponad 610 tys. złotych. Realizację inwestycji powierzono wyłonionej w przetargu firmie „Bellsport” z Bytomia.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły