fotograf ślubny częstochowa
Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

22.09.2018

Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

Szkoła Podstawowa nr 29 ma swoje boisko wielofunkcyjne

Oficjalne otwarcie boiska odbyło się w miniony piątek. Szkoła Podstawowa nr 29 przy ul. św. Rocha jest teraz jedną z ponad 40 placówek, które mogą pochwalić się podobnym obiektem.

Boisko, mierzące 24,1m na 44m, wyposażone zostało w sztuczną nawierzchnię poliuretynową EPDM. Ponadto zadbano o bramki, siatki i kosze. -Na jednej płycie kolorowe linie wyznaczają: boisko do piłki ręcznej, 2 boiska do koszykówki, 2 boiska do siatkówki, a także boisko do tenisa ziemnego. Całość otaczają piłkochwyty o wys. 8 m oraz ogrodzenie o wys. 4 m. Wzdłuż boiska jest nowy, pokryty kostką brukową chodnik. Zamontowano także nowe oświetlenie i 4 ławki – możemy przeczytać w komunikacie udostępnionym na stronie Urzędu Miasta.

źródło i zdjęcie: UM Częstochowy

Za inwestycję odpowiedzialna była firma Bellsport z Bytomia, która wygrała przetarg na wybudowanie boiska. Koszt realizacji zadania, wliczając w to projekt i nadzór wyniósł nieco ponad 610 tys. złotych. Realizację inwestycji powierzono wyłonionej w przetargu firmie „Bellsport” z Bytomia.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły