Szukają sprawcy śmiertelnego wypadku

27.02.2019

Szukają sprawcy śmiertelnego wypadku

Policjanci poszukują świadków wypadku, do którego prawdopodobnie doszło w dniach 16-21 lutego na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi Radły w rejonie mostu na rzece Liswarta. W wyniku zdarzenia zginął pieszy. Śledczy wciąż nie znają jego tożsamości. W jego ustaleniu mogą pomóc charakterystyczne tatuaże. Wszystkie osoby, które je rozpoznają, wiedzą coś na temat tożsamości ofiary lub o okolicznościach zdarzenia, proszone są o kontakt z lublinieckimi funkcjonariuszami.

Kiedy dokładnie doszło do wypadku? Tego nie wiadomo. Policjanci ustalili, że prawdopodobnie w dniach 16 – 21 lutego. Pieszy został potrącony na trasie pomiędzy miejscowościami Panoszów a Ługi- Radły, w rejonie mostu na rzece Liswarta. Jego życia nie udało się uratować.

Lublinieccy śledczy w celu ustalenia tożsamości potrąconego pieszego publikują poniżej charakterystyczne tatuaże, które miał poszkodowany.

Wszystkie osoby, które wiedzą coś na temat tożsamości ofiary wypadku, rozpoznają tatuaże lub dysponują wiedzą co do okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 34 3532255 bądź Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego lublinieckiej komendy Policji pod numerem tel. 34 3532281.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły