20.02.2018

Szukali kluczy. Znaleźli portfel z pieniędzmi

Mieszkaniec Pawonkowa zapewne pogodził się już z utratą dokumentów i pieniędzy, do której doszło prawie pół roku temu. Tymczasem podczas interwencji przeprowadzanej na przystanku autobusowym w Lisowicach, policjantka znalazła należący do mężczyzny portfel z gotówką i dokumentami.

Policjanci zostali wezwani do pijanego mężczyzny siedzącego na przystanku autobusowym w Lisowicach. Nie mógł on wrócić do domu, bo… zgubił gdzieś klucze. Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Po chwili znaleźli je, a do tego jeszcze portfel z dokumentami i pieniędzmi, nie należący do mężczyzny z przystanku. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jego właścicielem jest mieszkaniec Pawonkowa. Zgubienie portfela zgłosił on… we wrześniu ubiegłego roku.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły